Тімбілдінг у приміщенні

Тімбілдінг у приміщенні
5

Час проведення: будь який
Місце проведення: будь-яке приміщення, достатнє за розміром зі столами й стільцями, також можливе проведення на свіжому повітрі (у теплу пору року).
Кількість учасників: до 100 осіб.
Тривалість: 1,5-2 години.
Вимоги до учасників: особливі вимоги відсутні.

детальніше

Команда, що складається з усіх учасників тренінгу, отримує завдання - придумати і створити конструкцію, за допомогою якої мо

детальніше

Всі учасники тренінгу об'єднуються в маленькі команди по 5-7 чоловік. Завдання команд намалювати фрагмент заздалегідь обумовленої картини відомого художника (Пікассо, Далі, Да Вінчі, ...), а потім всі фрагменти об'єднуються в одну велику картину.

детальніше

Ми пропонуємо зайнятися створенням «гоночних автомобілів», використовуючи різні матеріали, які будуть надані учасникам тренінгу. Перед початком роботи наш ведучий проводить теоретичну частину тренінгу, яка налаштовує учасників на творчість і створює веселу і невимушену атмосферу під час роботи.

детальніше

Ми запрошуємо Вас на кілька годин зануритися в чарівний і захоплюючий світ кіно, у якому ваші співробітники перетворяться на команди творчих кіностудій і створять своїми руками веселі та цікаві кінофільми.

детальніше

У всі часи Людина прагнула висловити себе в магічних рухах танцю.

детальніше

укр Экономическое образование – прочный фундамент для начала собственного дела, но куда же без столь необходимой практики? «Крысиные бега» (кэш флоу, cash flow) - интерактивная бизнес-игра, которая позволяет не только реализовать в игровом формате новаторские идеи, но и опробовать различные финансовые стратегии и их функционирование в условиях украинской экономики.

детальніше
Підписатися на RSS - Тімбілдінг у приміщенні