Тімбілдінг на вулиці

Тімбілдінг на вулиці
4

Нарешті то настало літо, а це значить що прийшов час для виїзних корпоративних заходів. Одним з найкращих форматів проведення виїзного заходу є прогулянка на теплоході в жаркий день, купання на чистому піщаному пляжі і дуже смачні страви приготовані на мангалі. Ну а який корпоративний захід без тімбілдінга?

детальніше

Квесткурсія це програма, яка поєднує в собі захоплюючу екскурсію і квест. В ході Квестакурсіі учасники в ігровій, інтерактивній формі знайомляться з найцікавішими і знаковими місцями району проведення квесту (міста, заповідника, історичного об'єкта і т.д).

детальніше

Запрошуємо Вашу компанію провести соціально-орієнтований тімбілдінг у вигляді посадки дерев. Посадка рослин, на сьогоднішній день, дуже корисний і популярний вид діяльності.

детальніше

Зараз, як ніколи дуже високий емоційно - психологічний градус у суспільстві.

детальніше

Тімбілдінг в змагальному форматі!
Шановні пані та панове! Леді та джентельмени!
Ми раді вітати вас на борту нашого лайнера, що виконує рейс за маршрутом Київ - Рига - Гельсінкі - Ріо-Де-Жанейро ... Вас вітає дружний екіпаж на чолі з пілотом нашого лайнера (ведучий) і бортпровідниками - інструкторами.

детальніше

Пропонуємо Вам проведення активної програми - командоутворююча вітрильна регата - в рамках ділової зустрічі / конференції для співробітників Вашої компанії.

детальніше

У літній час одним з найбільш простих видів відпочинку є відпочинок на воді.

детальніше

Дана програма являє собою активний відпочинок з елементами командоутворення, проходить на природі і передбачає вирішення

детальніше

Фотокрос - гонка команд, що складаються з фотографів (аматорів і професіоналів) з тематичними і часовими рамками.

детальніше

Зимою  тімбілдінг тільки починається! Запрошуємо Вашу команду взяти участь у справжньому оффроуд змаганні на справжніх позашляховиках.
Гідності програми: Активна програма на свіжому повітрі в комфортних умовах - на вулиці холодно і сиро, а в спеціально підготовленому автомобілі тепло і сухо;

Нові відчуття і командний досвід;

детальніше

Запрошуємо всіх бажаючих зіграти в захоплюючий квест завдяки якому Ви зможете краще пізнати місто якому присвячено квест (Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Львів, Івано-Франківськ та ін.). Під час гри Ви побачите як найбільш відомі пам'ятки міста, так і безліч маловідомих але не менш цікавих об'єктів, що представляють як культурну так і історичну цінність.

детальніше
Підписатися на RSS - Тімбілдінг на вулиці