"Off road quest" - тімбілдінг на квадроциклах

"Off road quest" - тімбілдінг на квадроциклах

Дана програма являє собою активний відпочинок з елементами командоутворення, проходить на природі і передбачає вирішення
командних завдань. В ході програми учасникам належить, пересуваючись на квадроциклах, знайти всі тайники, приготовані організаторами і пройти маршрут до кінця всією командою. Кожна команда на час гри в своє розпорядження отримує GPS - навігатор.

Порядок квесту
На початку гри кожна команда отримує певну кількість запечатаних конвертів, в яких знаходяться підказки - де знаходяться тайники. На кожен конверт наклеєний буквено-цифровий код, за допомогою якого гравці визначають який конверт в який момент необхідно відкрити.
Кожен тайник є ключем до наступного;

Шифр, який знаходиться у віртуальній схованці відповідає шифру на конверті, який необхідно відкрити для знаходження наступної за маршрутом схованки (тобто наприклад: 2-й тайник містить шифр конверта, в якому знаходяться координати і підказка на третій тайник , третій тайник містить шифр конверта, в якому знаходяться координати і підказка на 4-й і т.д.);

Місце проведення - Мальовнича лісова, степова або комбінована територія з пересіченою місцевістю в будь-якій точці України.

60