КвестКурсія - квест з використанням смартфонів

КвестКурсія - квест з використанням смартфонів

Квесткурсія це програма, яка поєднує в собі захоплюючу екскурсію і квест. В ході Квестакурсіі учасники в ігровій, інтерактивній формі знайомляться з найцікавішими і знаковими місцями району проведення квесту (міста, заповідника, історичного об'єкта і т.д).

Завдання квесту складаються з декількох елементів: координати об'єкта або ж іншого роду підказки, що дозволяють знайти заданий об'єкт, короткий опис (історія)  об'єкту який необхідно знайти, завдання яке необхідно виконати на заданій точці.

Для проходження квесткурсіі розроблено спеціальне програмне забезпечення, яке надає доступ учасників до квесту за допомогою смартфону.

Місце проведення: будь-яка локація, яка представляє інтерес (культурний, історичний і т.д)
Кількість учасників: необмежена
Вимоги до учасників: наявність смартфону з підключеним мобільним інтернетом

Мета:
• розважально-пізнавальний захід;
• в ігровій формі знайомство з найцікавішими історичними і духовними цінностями міста;
• активний відпочинок.

Хід програми (як це буде)

Перед початком програми ведучий розповідає правила гри, а також проводить інструктаж по використанню програмного забезпечення. Потім учасники об'єднуються в команди і придумують свої назви.
Після завершення формування команд кожна з них отримує доступ до квесткурсіі і на мобільному пристрої учасника відображається перше завдання квесту.
Використовуючи отримані підказки команда знаходить об'єкт і вивчивши опис знайденого об'єкта, а також навколишню місцевість знаходить відповідь на завдання. Після того як відповідь знайдена команда отримує наступне завдання.
Після завершення квесткурсіі ведучий підводить підсумки і відбувається нагородження переможців.

Команда, яка пройшла маршрут квесту за мінімальний час і з максимальною кількістю правильних відповідей визнається переможцем.

162