Корпоративний геокешинг - активне командоутворення (тімбілдінг) з використанням GPS навігаторів

Корпоративний геокешинг - активне командоутворення (тімбілдінг) з використанням GPS навігаторів

Запрошуємо всіх бажаючих зіграти в захоплюючий квест завдяки якому Ви зможете краще пізнати місто якому присвячено квест (Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Львів, Івано-Франківськ та ін.). Під час гри Ви побачите як найбільш відомі пам'ятки міста, так і безліч маловідомих але не менш цікавих об'єктів, що представляють як культурну так і історичну цінність.

У квесті зможуть взяти участь усі бажаючі. Все що необхідно для участі в грі це наявність смартфона з доступом до інтернету і функцією GPS навігації.

«Гео Квест» - це гра поєднує в собі захоплюючу екскурсію з квестом. В ході гри учасники мають можливість в незвичайній формі ознайомитися з найцікавішими і знаковими місцями міста, а також взяти участь в азартній і захоплюючій грі.

Перед кожною командою однакові можливості - оскільки завдання у всіх команд ідентичні і тільки від того хто швидше і точніше їх виконає залежить перемога.

Мета гри - знайти всі об'єкти на маршруті квесту, пройти маршрут до кінця всією командою, і отримати головний приз.

Хід гри
1. Попередній етап

  • До моменту старту квесту всі бажаючі реєструють свої команди на спеціальній інтернет сторінці.
  • Учасники оплачують вартість гри

2. Етап проведення квесту

  • Учасники знайомляться з правилами участі у квесті на спеціальній інтернет сторінці
  • У момент старту всі учасники одночасно отримують доступ до інтернет сторінці, на якій буде розміщено 1е завдання;
  • Далі кожна команда в міру успішного виконання завдань отримує доступ до наступного завдання.

3. Підбиття підсумків

Команда знайшла всі об'єкти і виконала всі завдання за найкоротший час оголошується переможцем.

Для участі необхідно:
1. Реєстрація команд учасників на спеціальній інтернет сторінці;
2. Смартфон з можливістю входу в інтернет і наявністю вбудованого GPS (функція геолокації)
3. Кількість учасників в команді від 1 людини

У грі використовуються віртуальні схованки.
Віртуальна схованка -  будь-який об'єкт що представляє історичну або культурну цінність (пам'ятники архітектури, красиві місця в місті, сучасні пам'ятки), напис або символ, що знаходиться на об'єкті, і слугує підказкою на подальший шлях прямування. Все схованки розташовані в легкодоступних, громадських місцях, до кожного з них можна дістатися дорогою або стежкою, хоча це не завжди буде найкоротший шлях.

Приклад завдання (м.Одеса)

Археологічний музей. Був створений в 1825 році завдяки одеському колекціонерові Петру Бларамберг, зібрання книг і раритетів якого стало основою майбутніх музейних експозицій. У 1843 році музей переїхав у власний особняк на Ланжеронівську. В даний час в музеї зібрано понад 160 тисяч експонатів, які розповідають про історію розвитку Північного Причорномор'я, Стародавнього Єгипту, Риму та Греції. Більшість з раритетів були знайдені під час археологічних розкопок на території Одеської області.

Лаокоон Одесса

У «Золотій коморі» музею експонується справжні речі з дорогоцінних металів, найдавніші з яких датовані початком II тисячоліття до н.е. Привертають увагу прикраси зі скіфських і сарматських могильників, середньовічних поховань кочівників, вироби слов'янських умільців. З 50 тисяч монет, що зберігаються в музеї, на огляд виставлені найбільш рідкісні експонати із золота і срібла, що випускаються в Древній Греції, Римі, Візантії. У розділі російської нумізматики представлені монети, починаючи з першої - «златника» князя Володимира - і кінчаючи чеканкою останніх царів, а також меморіальні медалі.

Завдання.
Перед будівлею музею встановлено копію відомої статуї. За легендою головний персонаж композиції, здогадався про справжнє призначення троянського коня, але співчуваючі грекам боги послали змію, яка вбила його і його дітей.
Визначте ім'я головної фігури пам'ятника.

47