"Кіношедевр" - творчий тімбілдінг

"Кіношедевр" - творчий тімбілдінг

Ми запрошуємо Вас на кілька годин зануритися в чарівний і захоплюючий світ кіно, у якому ваші співробітники перетворяться на команди творчих кіностудій і створять своїми руками веселі та цікаві кінофільми.

Під час програми «кіношедевр» вас очікує:
Безпосередня участь у кінозйомках всім відомих фільмів в ролі акторів, режисерів, гримерів, декораторів та ін .;
Святкова церемонія нагородження «Оскарами» за номінаціями;
Яскраві і незабутні враження.

Як це буде
Всі учасники об'єднуються в команди - творчі кіностудії, придумують їх назви. Ведучий розповідає про програму і розподіляє сюжети серед команд. Завдання команди - використовуючи отриманий сюжет, зняти відео - трейлер. Трейлер повинен обов'язково відображати якийсь з аспектів роботи компанії - Учасника заходу.
Команди одержують короткий сценарій, який може бути використаний ними як основа майбутнього фільму.
З кожною творчою групою працює свій професійний відео-оператор. Завдання якого візуальна реалізація поставлених режисером завдань, пошук кадру і безпосередньо зйомка.
Професійний гример на початковому етапі роботи над проектом проведе майстер - клас для гримерів учасників усіх команд. Надалі, якщо буде необхідно, він буде підходити до кожної групи і допомагати.
До того як почати зйомки команди розроблять свій унікальний сценарій, який втілюватимуть у процесі зйомок.
Відразу після завершення зйомок монтажери на місці монтують відзнятий матеріал, щоб показати його на вечірньому банкеті.
На вечірньому банкеті в урочистій атмосфері, під звуки фанфар здійснюється показ фільмів та нагородження Оскарами за номінаціями.

І все це протягом одного дня!

64